Твердопаливні котли є прекрасною альтернативою газовому опаленню, яке стає все дорожчим і дорожчим. Компанія "Kotlant" готова представити вашій увазі ті переваги, які забезпечать твердопаливним котлам безпеку, простоту в експлуатації та тривалий термін роботи.

Двостороннє фарбування обшивки котла

Двостороннє фарбування обшивки спеціальним порошковим покриттям захищає від корозії і прогорання, що дає змогу значно збільшити термін експлуатації твердопаливного котла Kotlant. На це варто звернути особливу увагу, оскільки 99% виробників цього обладнання використовують тільки одностороннє фарбування.

Товщина сталі 6 мм

Використання спеціальної сталі, товщиною в 6 мм, дає змогу збільшити тривалість роботи обладнання. Середній термін експлуатації котла на твердому паливі від Kotlant - не менше 15 років.

Регульовані завіси

Ця опція є гарантією герметизації дверцят на завантажувальній камері. Також, якщо щільність закриття дверцят ослабне, їх з легкістю можна буде піджати.

Тривалість горіння одного завантаження - 24 години

За умови використання буферної ємності, якісного палива і при правильному утепленні будинку - тривалість горіння одного завантаження палива може становити понад 24 години.

Відбійник на дверях завантажувальної камери

Завдяки відбійнику, двері не прогоратимуть, що дасть змогу значно збільшити термін експлуатації котла. Вони також не перегріватимуться, що робить котел безпечнішим, оскільки знижується ймовірність отримати опік.

Вбудований контролер

Котли потужністю від 18 кВт йдуть із вбудованою електронікою і необхідними датчиками. Система електронної автоматики вже налаштована, і ви зможете обійтися без допомоги фахівців, вона повністю готова до запуску котла.

котел твердопаливнийВсі необхідні датчики вже встановлені й готові до роботи:

  • Датчик температури в системі опалення;
  • Біметалічний датчик безпеки: у разі перегріву системи, він відключить роботу нагнітального вентилятора;
  • Термоманометр;
  • Також є можливість підключення кімнатного термостата

Всі перераховані вище датчики і датчик термоманометра розміщені в спеціальній мідній гільзі, що дає змогу отримувати максимально точну інформацію про роботу котла.

Також є зовнішні датчики для розміщення в бойлері непрямого нагріву з метою подальшого керування бойлером.

У комплекті з котлом на твердому паливі йде спеціальний клапан для екстреного скидання тиску, який спрацьовує в разі закипання теплоносія всередині системи опалення.

Наполегливо рекомендуємо придбати спеціальні клапани, які входять до так званої "групи безпеки":

  • Клапан для скидання гарячої води і підмішування холодної. Цей клапан призначений для захисту від перегрівання котла;
  • Повітровідвідники - призначені для виведення зайвого повітря із системи опалення, запобігає утворенню повітряних пробок;
  • Термоманометр (у деяких моделях вбудований) для контролю роботи котла

Твердопаливні котли від Kotlant обладнані сучасним процесорним устаткуванням, яке забезпечує простоту і безпеку експлуатації.

Компанія KOTLANT надає сервісні послуги для своїх клієнтів і партнерів, а саме:

  • Висококваліфікована допомога при виборі, підключенні та подальшому обслуговуванні котлів.
  • У найкоротші терміни і в разі потреби і в співробітники нашого сервісного центру виїжджають в будь-який куточок України для усунення неполадок в роботі котла.
  • Оперативно здійснює гарантійний і післягарантійний ремонт агрегатів.