Головним завданням монтажу твердопаливного котла є його встановлення та обов'язкове налаштування. А також, підключення всіх складових частин окремої системи опалення.

Природно, що виконання таких робіт має проводитися тільки кваліфікованими фахівцями цієї галузі, оскільки тільки так можна бути впевненим у безпеці та правильності налаштування всієї автоматизованої системи.

За великим рахунком, з огляду на той факт, що котли на твердому паливі мають відносно невеликі габарити, їхнє встановлення особливих труднощів не потребує. Просто необхідно дотримуватися деяких рекомендацій з техніки безпеки. Наприклад, вони повинні монтуватися тільки в тих приміщеннях, де є хороша вентиляція. Крім того, найкраще їх встановлювати на бетонний поміст висотою не менше п'яти сантиметрів. Це дасть можливість захистити котел від потрапляння води в ситуації, коли трапляються аварійні випадки. Одним словом, твердопаливний котел повинен встановлюватися в котельні, в якій не зберігаються вибухонебезпечні речовини, і завжди є хороший приплив свіжого повітря. Встановлення таких котлів виконується в системі гідравліки, яка передбачає наявність усіх необхідних приладів безпеки, з урахуванням усіх необхідних вузлів, що здійснюють ефективну роботу котла.

На сьогодні компанія KOTLANT випускає найсучасніші та високоякісні твердопаливні котли зі сталі. Вони добре себе зарекомендували в найрізноманітніших видах опалювальних систем, які встановлені в галузі промисловості, сільському господарстві і, звісно ж, у житлових приміщеннях.

Продукція компанії KOTLANT, а точніше твердопаливні котли цього виробника, вирізняються надійністю і простотою використання, що не вимагає ніяких особливих знань. Такий функціонал забезпечується автоматизованою системою, якою і забезпечені котли KOTLANT. Середній термін експлуатації продукції цього виробника забезпечує п'ятнадцятирічний термін безперебійної роботи. А гарантійний термін обслуговування становить щонайменше два роки.